Salus Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Bizimle İletişime Geç

0 (506) 586 87 10

Yenişehir Mah. Ravza Caddesi 56.Sokak No:2E

İletişim Adresimiz

Salus Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Hakkımızda

Merkez olarak uzman kadrosuyla çalışmalarını yürüten Salus Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi uluslararası akredite olan psikoterapi  ekollerinin temel ilke ve kavramlarına göre; çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile alanlarında uygulanmaktadır.

Salus Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi;  Çift-Evlilik danışmanlığı, Aile danışmanlığı, Çocuk Danışmanlığı, Okul Danışmanlığı, Eğitim-Seminer çalışmaları ve kurumsal danışmanlık konularında hizmet sunmaktadır.

Öğretmen, rehber öğretmen ve meslektaşlar için hizmet içi eğitimler, kurumlara yönelik olarak ise çeşitli konularda seminerler düzenlemektedir.

Aynı zamanda çocuklara ve ailelere  yönelik  atölye ve grup çalışmaları düzenlenmekte, ebeveynlere yönelik seminerler yapılmaktadır.

Şeffaf, etik sınırlara duyarlı, profesyonel olduğu kadar dinamik olan Salus Psikoloji  ekibinde, psikolog ve psikolojik danışmanlar bulunmaktadır.


Neden Biz?

01

Uzman Ekip

Uzman Ekiplerimizle Sonuç Odaklı İşlemler Yapılmaktadır

02

Tecrübe

Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

03

Etik

Uzman kadromuz, danışmanlık sürecini etik ilkelere uygun yürütür.

04

Müşteri Memnuniyeti

En Büyük İlkelerimizden Olan Müşteri Memnuniyetini Önemsiyoruz

Merak Ettikleriniz

01.Ne Zaman Psikoloğa Gitmeliyim ?

Hayatta zaman zaman kendinizi anlamakta ve baş etmekte zorlandığınız durumlar içerisinde bulabilirsiniz. Bir yakının kaybı, travmatik yaşantılar, ekonomik durumdaki değişiklikler, iş ve kariyer hayatındaki problemler, aile içi veya romantik ilişkilerde yaşanan problemler…vb gibi durumlar kişinin hayatında yoğun strese neden olan ve baş etme mekanizmalarına zarar veren unsurlardan bazılarıdır. Böyle durumlarda, kendi yaşantılarınıza yönelik iç görü geliştirerek var olan mekanizmalarınızı güçlendirmek ve yeni baş etme yolları keşfetmek üzere psikoterapi hizmetine başvurabilirsiniz.

02.Terapiye Başlamak İçin Doğru Bir Zaman Var mıdır ?

Terapiye başlamak için en doğru zaman, sizin içinizde buna yönelik bir istek oluştuğu andır. Çoğu insan terapiye, kriz anlarında son noktaya geldiğinde başvurulması gerektiği şeklinde yanlış bir inanca sahip. Halbuki sadece sorunlarınızı çözmek için değil, kendinizi tanımak ve kendi yaşantılarınıza yönelik iç görü oluşturarak hayatınızda genel bir iyi oluşu amaçladığınız için de psikoterapi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

03.Terapistimle Konuştuklarım Gizli Kalır Mı?

Psikoterapi, size empati ve yargılardan arınmış bir koşulsuz kabul ortamı sunar. Burada terapistinize emanet ettiğiniz yaşam öykünüz, terapistiniz ile aranızda gizli kalır ve görüşmelerinize yönelik seans notları terapistiniz tarafından, etik kurallar çerçevesinde özenle muhafaza edilir. Psikoterapide gizlilik ilkesinin bozulacağı istisnai durumlar, danışanın kendisine ya da bir başkasına zarar verme ihtimalinin bulunduğu durumlar ve suç durumlarıdır. Böyle bir durum tespit edildiğinde, terapistiniz gizliliğin korunamayacağına yönelik sizi bilgilendirir ve bilgileri kimlerle paylaşacağını size aktarır.

04.Seanslar Ne Kadar Sürer?

Seansların süresi 45 dakikadır. Genelde haftada bir olarak gerçekleştirilir.

Müşteri Yorumları

Bizden Haberler